بیستمین سالگرد تاسیس شرکت فناوری اطلاعات ایرانیان

 

iritco logo -لوگو شرکت فناوری اطلاعات ایرانیان

بیست سال از حضور شرکت فناوری اطلاعات ایرانیان در عرصه فناوری اطلاعات ایران گذشت. در طول این بیست سال با همه فراز و نشیب‌ها که گاه در حوزه فاوا و بعضا در کل اقتصاد کشور رخ داد، تلاش کردیم ضمن حفظ موجودیت شرکت، به آرمان‌های اولیه تاسیس که همانا ارائه خدمات تخصصی فنی و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات است، وفادار بمانیم. ما بر این باوریم که راز ماندگاری هر بنگاه فنی و مهندسی، نوآوری فنی و ترجیح منافع درازمدت همه ذینفعان بر سودآوری کوتاه مدت یکی از آنهاست و این موضوع را با تمام وجود لمس کرده ایم که رضایت مشتریان و کارفرمایان در بلندمدت موجب استحکام و بقای بنگاه تجاری خواهد شد. شاهد این مدعا بیش از ۷۰ رضایتنامه ای است که از مشتریان خود در حوزه های مختلف کسب کرده ایم.
بر خود وظیفه می دانیم با حسن استفاده از این فرصت، از همه همکارانی که در این بیست سال یار و یاور شرکت بوده‌اند و بدون حضور و تلاش شبانه‌روزی آنها، شرکت به جایگاه کنونی خود نمی رسید، قدردانی نماییم و موفقیت تک تک آنها را در تمامی مراحل زندگی آرزو کنیم.

 

هیات مدیره شرکت فناوری اطلاعات ایرانیان

اخبارهمه مطالب

anniversaryDataStoragesolutionsinformation_technologyiritconetworkinfrastructureذخیره سازی_دادهزیرساخت_شبکهشرکت_فناوری_اطلاعات_ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *